Задачі з криміналістики № 5

  • Код товару: 15683
  • Наявність: В наявності
30 грн
Вартість робіт

Чому така ціна?

Як придбати роботу

Процес отримання

Готова Задача з криміналістики № 5 на 100% авторська в мережі інтернет не розповсюджувалась, перевірена викладачем та успішно захищена студентом

Загальна кількість сторінок - 3Зміст

Фабула №1. При огляді квартири, з якої було викрадено комп’ютерну систему (комп’ютер, монітор, принтер, модем), була виявлена записка російською мовою наступного змісту : “Хазяин иметь такой мощный кампютер тебе никчему. Купи себе што нибуть попроще. А програмы замени. Они у тебя галимые.” В результаті почеркознавчої експертизи було встановлено, що виконавець записки: а) чоловік; б) загальні ознаки почерку характерні для підлітків 14-18 років); в) не дуже добре володіє граматикою російської мови (у записці допущено 9 помилок); г) використовує професійний жаргон комп’ютерних спеціалістів.
Завдання. Визначте, яке завдання було вирішено експертом - почеркознавцем. Дайте обґрунтування своєї відповіді.

Фабула №2. У рамках кримінальної справи про розслідування розбійного нападу на інкасаторів в м. Х з міста події вилучені три стріляні гільзи. 
Завдання: визначте необхідний вид обліку, підрозділ, в якому ведеться відповідний облік, а також необхідну облікову інформацію.

Фабула №3. На підставі заяви гр. Глущенко О.О. і даних ним пояснень порушено кримінальну справу про розбійний напад, в результаті якого у Глущенко одним чоловіком під загрозою ножа було відібрано золотий перстень і гроші.
Завдання. Складіть розгорнутий план допиту потерпілого.


Унікальність