Задачі з криміналістики № 4

  • Код товару: 15682
  • Наявність: В наявності
30 грн
Вартість робіт

Чому така ціна?

Як придбати роботу

Процес отримання

Готова Задача з криміналістики № 4 на 100% авторська в мережі інтернет не розповсюджувалась, перевірена викладачем та успішно захищена студентом

Загальна кількість сторінок - 3


Зміст

Фабула №1. У кримінальній справі про розбійний напад потерпілий Петренко на допиті назвав ознаки зовнішності злочинця і виявив упевненість в тому, що зможе його впізнати. Через кілька днів в ході слідства було встановлено раніше судимого за насильницькі злочини Терьохіна, який мав риси обличчя, схожі з описаними потерпілим. Слідчий вирішив пред’явити Терьохіна потерпілому для впізнання. Для цього він запросив ще двох чоловіків (Гокова і Хілько), серед яких і був пред’явлений Терьохін. Він був впізнаний потерпілим як злочинець.
Завдання. Визначте, які з названих об’єктів були такими, що ідентифікувалися, і такими, при допомозі яких здійснювалася ідентифікація. Дайте обґрунтування своєї відповіді.
Фабула №2. 4 вересня в РВВС звернулася гр. Мещерякова Н.П. із заявою про те, що її чоловік Мещеряков В.В. 1 вересня пішов на роботу і не повернувся. Працює він замісником директора приватного універсального магазину. На думку Мещерякової, її чоловік міг стати жертвою злочину.
Завдання. Висуньте всі версії відносно зникнення Мещерякова В.В., в ракурсі яких буде перевірятись заява. 
Фабула №3. У кримінальній справі про розслідування розбійного нападу на квартиру гр. Гуренко Н.М. встановлено, що в результаті злочину Гуренко Н.М. одержала тяжкі тілесні ушкодження і без свідомості була доставлена в лікарню. Обвинувачений Куранов визнав себе винним і давав детальні показання про скоєння злочину. Для всебічного дослідження обставин нападу слідчий вирішив провести відтворення обстановки і обставин події за участю обвинуваченого і використанням манекену.
Завдання: Складіть розгорнутий план відтворення обстановки і обставин події.


Унікальність