Контрольна робота з екологічного права № 1

  • Код товару: 14238
  • Наявність: В наявності
70 грн
Вартість робіт

Чому така ціна?

Як придбати роботу

Процес отримання

Контрольна работа на 100% авторська в мережі інтернет не розповсюджувалась, успішно захищена студентом.


Кількість сторінок: 16

Зміст

1. Методи регулювання в екологічному праві. Принципи екологічного права.

2. Поняття права власності на природні ресурси його зміст та специфіка.

Задача № 1.
Міська рада затвердила положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах. В положенні було вказано, що воно прийнято на підставі ст. ст. 12, 78 ЗКУ та Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
Прокурор опротестував прийняте положення, посилаючись відсутність  у міської ради повноважень на регулювання порядку проведення земельних торгів.
Чи законне рішення міської ради?

Задача №2
До державного органу реєстрації звернувся громадянин України Л. з проханням видати йому державний акт на право власності на землю та зареєструвати право власності на маєток, який він набув в порядку спадкування. При цьому він надав на реєстрацію договір купівлі продажу маєтку вчинений його бабусею в 1915 році. В реєстрації права власності було відмовлено з посиланням на те що діюче земельне законодавство не містить такого поняття як маєток, а вказана земельна ділянка зареєстрована на праві власності за фізичними особами, які отримали її в процесі розпаювання земель КСП «Промінь». Л. Звернувся до суду з вимогою про визнання за ним права власності на спірну земельну ділянку.
Чи підлягає позов Л. Задоволенню? Складіть мотивувальну частину рішення суду. 

Джерела
Унікальність