Авторам

Авторські курсові роботи запрошують до співпраці кваліфікованих фахівців – студентів старших курсів, аспірантів, викладачів Вузів, що мають успішний досвід написання рефератів. курсових, дипломних та інших видів робіт. 

ВИМОГИ ДО АВТОРА

Обов’язково наявність закінченої вищої освіти - аспіранти, викладачі, абсолютно грамотне володіння українською мовою, досвід успішного виконання наукових робіт на замовлення не менше року, пунктуальність і відсутність чинників, які можуть вплинути на зрив роботи (відрядження, непередбачені ситуації), постійний доступ до інтернету, наявність власної бази наукової літератури або постійний доступ до бібліотек.

Якщо Ви вважаєте, що повністю відповідаєте абсолютно всім вищевказаним вимогам до авторів курсових, дипломних, рефератів, а також усіх інших типів наукових робіт, то пропонуємо Вам заповнити заявку для співпраці на нашому сайті.

hands.jpg

УМОВИ СПІВПРАЦІ

1. Гнучкий графік, при якому Ви можете заздалегідь планувати своє трудове навантаження;
2. Оплата праці – в середньому від 50% до 70% від вартості роботи.
3. Кількість замовлень обмежується тільки Вашими можливостями і бажанням працювати.
4. Спочатку передбачається декілька тестових замовлень, по яких Ви маєте можливість довести, що Ви зможете з нами працювати і що умієте виконувати замовлення на вищому рівні!

ЗАЯВКА

Прикріпіть скан диплому та завантажте роботу, виконану Вами, якої не має в інтернеті
1000 символів ліворуч

Пошук